Kontakt

AMAT
ul. Grotkowska 13B, Poznań

oddział  Kościan; Mickiewicza 13/4
tel. 501191004
e-mail: biuro@amat.poznan.pl

Deratyzacja

Zwalczanie szczurów

Firma AMAT stosuje metody mające na celu trwałe usunięcie szczurów z obiektu, a następnie zabezpieczenie budynku przed ich powrotem. Szczury są gryzoniami, które bardzo trudno wyeliminować, ponieważ zagnieżdżają się w miejscach, gdzie mają nieograniczony dostęp do jedzenia i picia, a dodatkowo tworzą swoje sieci tunelów oraz kryjówek niedostępnych dla ludzi. Zwalczanie szczurów polega na określeniu miejsc aktywności oraz przebywania gryzoni, a następnie zastosowaniu wszystkich możliwych metod, aby ich się pozbyć. Rozkładanie pułapek oraz środków trujących, w celu przeciwdziałania szczurom jest nieefektywne i kosztowne, ta metoda nie sprawdzi się zwłaszcza w miejscach, gdzie szczury mają dostęp do żywności.

Zwalczanie myszy

Sposoby podczas zwalczania myszy są. Myszy są mniejsze i nie grupują się w liczne formacje, dlatego ich eliminacja jest prostsza, ale również wymaga użycia środków mechanicznych, biologicznych oraz chemicznych, aby myszy nie wróciły na teren poprzedniego bytowania.

Zwalczanie kretów

Krety są gryzoniami zasiedlającymi się pod powierzchnią gruntu i walka z nimi odbywa się w obrębie działki. Zwalczanie kretów polega na eliminacji ich oraz uniemożliwieniu powrotu. Krety są przyczyną powstawania kretowin, które niszczą rośliny, trawniki oraz zmuszają do ciągłego usuwania nadmiaru wykopanej gleby. Posiadając piękny ogród, w którym rosną długo pielęgnowane rośliny, straty spowodowane przez krety mogą być uciążliwe i kosztowne.